Kontakt

Zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe

Biuro - Punkt Sprzedaży

ul. Komunalna 3
24-100 Puławy

v

Bądźmy w kontakcie

tel/fax 81 888 53 65
biuro@pezetbud.pl

Z

Właściciel - Piotr Zdun

tel. 607 232 210
pzdun@pezetbud.pl

Napisz do nas

RODO#1

RODO#1

Zgoda

Tomasz Dyniak

Kierownik Bazy

tdyniak@pezetbud.pl
tel. 697 458 777

Mateusz Marzec

Kierownik Budowy

mmarzec@pezetbud.pl
tel. 607 926 326

Rafał Latanowicz

Specjalista ds. inwestycji i sprzedaży

rlatanowicz@pezetbud.pl
tel. 607 660 646

Justyna Molenda

Dział Finansowo-Księgowy

jmolenda@pezetbud.pl
tel. 81 888 53 65

tel. kom. 663 767 531 

Małgorzata Kruk

Dział Kadrowo-Płacowy

mkruk@pezetbud.pl
tel. 81 888 53 65

Jak do nas dojechać?

Dane kontaktowe

Zadzwoń

tel/fax: 81 888 53 65
od 8:00 do 16:00

Napisz do nas

biuro@pezetbud.pl
Odpowiadamy w ciągu 24 godzin

Gdzie się znajdujemy?

Office

Biuro – Punkt Sprzedaży:
ul. Komunalna 3
24-100 Puławy

Właściciel

Właściciel – Piotr Zdun
tel. 607 232 210
pzdun@pezetbud.pl

Śledź nas w social media